👉 Záruka bezpečného odoslania a reklamácií bez debát 👈

Súhlas so zasielaním newslettera

Veľmi vďaka za váš záujem o novinky z nášho kvetinového sveta. Na to, aby sme vám ich mohli posielať, potrebujeme váš súhlas.

Komu súhlas udeľujete? No predsa nám, spoločnosti DMP Group sro, IČO: 097 72 618, so sídlom Braunerova 514/1, Libeň, 180 00 Praha 8, zapísané v obchodnom registri vedenom na Mestskom súde v Prahe pod sp. zn. C 342302 („ my “).

Kedy vás budeme kontaktovať, čo vám budeme písať a prečo? Pokiaľ nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov a zasielaním newsletterov (obchodných oznámení), budeme vám posielať naše novinky e-mailom. Na to potrebujeme vašu e-mailovú adresu, ktorú nám týmto oznamujete a zároveň súhlasíte, že ju môžeme používať podľa týchto pravidiel a našich Zásad spracovania osobných údajov.

E-mailovú adresu si uložíme na 3 roky.

Čo ak už o nás nebudete chcieť počuť? V takom prípade môžete posielanie noviniek kedykoľvek ľahko zrušiť. Urobiť to môžete napríklad zaslaním e-mailu na info@dmp.cz alebo kliknutím na odkaz v každom newsletteri. Okrem toho, že vám už nebudeme písať, vašu e-mailovú adresu tiež zmažeme z databázy našich kontaktov pre zasielanie newsletterov. Pokiaľ ju ale máme uloženú v iných databázach (napríklad našich zákazníkov), potom si ju v týchto môžeme ponechať. Newslettery vám už ale samozrejme posielať nebudeme. Odvolanie vášho súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov pred tým, než ste ho odvolali. Môžeme si tiež ponechať tie osobné údaje, ktoré spracovávame na základe iného právneho titulu, než je súhlas – napr. na splnenie našich zákonných povinností.

Kto nám s tým všetkým môže pomáhať? S rozosielaním newsletterov nám pomáhajú títo ľudia a spoločnosti:

  • Spoločnosť ECOMAIL.CZ, sro, ktorá je prevádzkovateľom mailingového nástroja Ecomail a jej zásady spracovania osobných údajov nájdete tu .

Aké máte práva? V prvom rade budeme radi, keď nám vždy najskôr napíšete, ak budete mať akékoľvek otázky. Okrem toho máte ale ešte tieto práva:

  • Máte právo získať od nás potvrdenie, či vaše osobné údaje spracovávame. Ak áno, máte právo na prístup k týmto osobným údajom a informácie, o aké osobné údaje ide.
  • Môžete od nás požadovať opravu nesprávnych údajov či doplnenie údajov neúplných.
  • Za určitých podmienok sme tiež povinní vymazať vaše osobné údaje alebo obmedziť ich spracovanie, pokiaľ nás o to požiadate. Za určitých podmienok máte aj právo na prenos vašich osobných údajov k inému správcovi.
  • Ak máte podozrenie, že dochádza k nezákonnému spracovaniu vašich osobných údajov, máte možnosť podať sťažnosť na Úrade pre ochranu osobných údajov, uoou.sk , adresa Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Okrem toho máte aj právo podať námietku v prípade, že vaše osobné údaje spracovávame na základe nášho oprávneného záujmu. Túto námietku je možné vzniesť zaslaním na našu kontaktnú adresu alebo na info@dmp.cz . My ju potom najneskôr do jedného mesiaca od obdržania vyhodnotíme.

Máte akékoľvek otázky? Ozvite sa nám na info@dmp.cz alebo nám zavolajte na +420 776 060 464.

Čo hľadáte?

Košík