👉 Záruka bezpečného odoslania a reklamácií bez debát 👈

🐒 Monstera Monkey Mask pri nákupe nad 41,- EUR ZADARMO! 🐒

Vydajte sa na cestu do zeleného sveta rastlín so Zuzkou a Tomášom!

Zakladatelia populárneho e-shopu s izbovkami vám odovzdajú svoje zaručené tipy a zoznámia vás s modernými pestovateľskými trendmi – od množenia rastlín cez boj so škodcami až po hydroponické pestovanie bez substrátu. Odhalí vám aj tajomstvo výroby rastlinných terárií, kokedam či machových obrazov, ktoré sa stanú očarujúcimi doplnkami vášho domova. S týmto inšpiratívnym sprievodcom vaša láska na pestovanie rastlín rozkvitne do nevídaných rozmerov.

Zobraziť produkt

O knihe

Pripravte sa na fascinujúcu cestu do sveta izbových rastlín s knihou, ktorá vás nadchne a inšpiruje. Daj mi izbičku je jedinečný sprievodca plný lásky, starostlivosti a vedomostí o týchto zelených kráskach, ktoré dokážu premeniť váš domov i život. Od malých, nenáročných rastlín až po vzácne exempláre.

Zuzka a Tomáš, zakladatelia úspešného e-shopu Daj mi izbovku, vás prevedú nielen zaručenými tipmi a trikmi pre pestovanie, ale tiež vám odovzdajú informácie o najnovších trendoch medzi pestovateľmi, aby ste boli v obraze. Ich vášeň a znalosti získané z praxe sú základom ich úspechu a inšpirácií pre vytvorenie knihy Daj mi izbovku.

Ale to nie je všetko! Daj mi izbovku vám ukáže, ako sa skutočne postarať o vaše rastliny, aké sú ich potreby a ako im poskytnúť ideálne podmienky na rast. S jasnými a ľahko pochopiteľnými inštrukciami získate všetky nástroje na to, aby ste sa stali majstrom v pestovaní izbových rastlín.

A čo kreatívna stránka? Zuzka a Tomáš vám odhalia tajomstvo výroby krásnych rastlinných terárií a kokedam či machových obrazov, ktoré budú očarujúcimi doplnkami vášho domova. Vaše rastliny tak nielenže skrášlia priestor, ale stanú sa aj zdrojom inšpirácie pre tvorbu originálnych aranžmánov.

Daj mi izbovku je nevyhnutným sprievodcom pre každého, kto túži mať doma zelený raj plný rastlín. Táto kniha vás prekvapí, inšpiruje a odovzdá vám všetky znalosti, aby ste mohli rozkvitnúť ako skúsený pestovateľ izbových rastlín.

Predaj knihy zahájený!

Našu knihu si môžete objednať na našom e-shope online . K dostaniu je aj vo všetkých kníhkupectve av našej predajni .

Čo hľadáte?

Košík