⏳ Každý všedný deň 4 nové aukcie o zaujímavé rastliny ⏳

Služby pre zákazníkov

Služby pre zákazníkov

Svojim zákazníkom sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety. U nás môžete využiť množstvo služieb alebo bonusov.Asistent nákupu

Využite náš online chat pre pomoc alebo zavolajte na +420 776 060 464

Doprava ZADARMO

Pri objednávke nad 200 EUR je doprava ZADARMO

Rastlinná pohotovosť

Na všetky rastliny poskytujeme doživotné poradenstvo zadarmo

Bezchybne zabalené

Naše rastliny sú prvotriedne zabalené a dorazia k vám v poriadkuPresadzovanie rastlín

Nemáte čas na každoročnú údržbu a potrebujete doma rastliny presadiť? Žiadny problém. Presadenie a základnú kontrolu rastlín vykonáme za vás. Túto službu poskytujeme iba v Prahe.

Viac

Požičovňa rastlín & dekorácií

Organizujete oslavu, svadbu či firemnú udalosť a potrebujete mať okolo seba viac zelene? Za paušálny poplatok vám poskytneme naše rastliny. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Viac

Tvorba machových gulí - kokedam

Stačí nám priniesť na kamennú predajňu vašu rastlinu a my vám z nej v rámci niekoľkých dní vyrobíme kokedamu. Cena je od 299 - 399 Sk podľa veľkosti rastliny. Odporúčame vopred konzultovať vhodnosť rastliny.

Viac

Oprava kokedamy

Máte doma kokedamu a zdá sa vám, že už ju treba upraviť? Kokedamu vám na prianie zväčšíme, opravíme a obnovíme. Túto službu poskytujeme iba v Prahe.

Viac

Workshopy

Pre tých ešte kreatívnejších máme pripravené workshop výroby terárií, kokedam alebo techniku ​​drhania Macramé . Ku každému pristupujeme individuálne a podľa potrieb. Pre záujem o skupinový workshop nás kontaktujte.

Viac

Zákazníkov odmeňujeme

V septembri 2022 sme spustili vernostný program pre všetkých registrovaných zákazníkov. Vážime si každého zákazníka, ktorý u nás nakúpi a rád sa k nám vracia. Vďaka programu môžete získať množstvo výhod.
Máte prianie alebo potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo nám zavolajte na uvedené čísla. Radi vám s čímkoľvek pomôžeme.

Využiť môžete aj našu komunitnú skupinu Rastlinné Fórum

Kontaktujte nás

Čo hľadáte?

Košík