⏳ Každý všedný deň 4 nové aukcie o zaujímavé rastliny ⏳

O nás

O nás

Od Instagramu až po e-shop s veľkými plánmi.


Sme Zuzka a Tomáš , manželia a zároveň najlepší kamaráti, ktorí sa venujú spoločnému koníčku. Izby nás prvýkrát uchvátili v čase, keď sme sa presťahovali do svetlého bytu v Prahe. Našim izbámkám sa darilo, a preto sme sa rozhodli našu záľubu zdieľať s ostatnými predovšetkým na Instagrame, aby sme odovzdali naše tipy a triky v pestovaní izboviek. Krátko potom v júni 2020 vznik aj náš e-shop.
E-shopom to nekončí

V apríli 2021 sme otvorili našu prvú kamennú predajňu.


Od apríla 2021 máme otvorenú predajňu na adrese U pošty 8, Praha 8. Okrem rastlín z e-shopu tu nájdete aj veľké presadené rastliny a množstvo doplnkov pre pestovanie izbových rastlín. Na predajni nájdete vždy rastliny, ktoré na e-shope nenájdete, najmä tie veľké. Príďte sa za nami pozrieť. 💚Poslanie nie je len predávať rastliny

Všetky rastliny, ktoré ponúkame na e-shope, vyberáme osobne u dodávateľov a následne ich presádzame do kvalitnejšieho miešaného substrátu s podielom perlitu. Zlepšujeme tak tým kondíciu rastlín a zamedzujeme častým úhynom rastlín, vplyvom preliatia rastlín a následným hnilobám koreňov. Vďaka tomu nemusíte rastliny presádzať hneď po zakúpení ani hnojiť. Tým ale naše aktivity nekončia.


Píšeme články

Snažíme sa odovzdávať podstatné a dôležité informácie všetkým, ktorých izbové rastliny zaujímajú. Prostredníctvom nášho blogu pravidelne píšeme o zaujímavostiach a poskytujeme rady a tipy na pestovanie.

Vzdelávame

Snažíme sa odovzdávať to, čo sme sa sami naučili a vieme, že funguje. Prostredníctvom workshopov, webinárov a akcií pre deti i dospelých odovzdávame skúsenosti z oblasti rastlín a pestovania.

Skrášľujeme firmy

Našou neoddeliteľnou súčasťou je aj poskytovanie služieb pre firmy, ktoré sme rozšírili o budovanie Plant Pointov v Prahe, rastliny do interiérov a dlhodobú spoluprácu a údržbu.Malá časová retrospektíva

06/2020

Založili sme náš e-shop dmp.cz

04/2021

Naša prvá kamenná predajňa v Prahe 8 na Palmovke

10/2021

Náš prvý rastlinný sklad v Prahe a noví kolegovia

12/2021

Spúšťame predplatné rastlín, ktoré v CZ a SK doteraz nebolo

07/2022

Na e-shope zaobstaráte veľké rastliny priamo od holandských pestovateľov

09/2022

Pretože si vás vážime, spúšťame pre vás vernostný program

Čo hľadáte?

Košík