👉 Záruka bezpečného odoslania a reklamácií bez debát 👈

O nás

O nás

Od Instagramu až po e-shop s veľkými plánmi.


Sme Zuzka a Tomáš , manželia a zároveň najlepší kamaráti, ktorí sa venujú spoločnému koníčku. Izby nás prvýkrát uchvátili v čase, keď sme sa presťahovali do svetlého bytu v Prahe. Našim izbámkám sa darilo, a preto sme sa rozhodli našu záľubu zdieľať s ostatnými predovšetkým na Instagrame, aby sme odovzdali naše tipy a triky v pestovaní izboviek. Krátko potom v júni 2020 vznik aj náš e-shop.E-shopom to nekončí

V apríli 2021 sme otvorili našu prvú kamennú predajňu.


Od apríla 2021 máme otvorenú predajňu na adrese Sokolovská 377/141, Praha 8. Okrem rastlín z e-shopu tu nájdete aj veľké izbovky a množstvo doplnkov pre pestovanie izbových rastlín. Na predajni nájdete vždy rastliny, ktoré na e-shope nenájdete, najmä tie veľké. Príďte sa za nami pozrieť. 💚Poslanie nie je len predávať rastliny

Najprv sme všetky rastliny vyberali osobne u dodávateľov a následne odosielali priamo k vám. Po niekoľkých návštevách holandských pestovateľov sme dostali nápad .💡
Takmer všetky izbovky v Európe pochádzajú z Holandska a vždy sa odtiaľ presúvajú kamióny zo skladu na sklad alebo na predajňu.

Prečo teda rastliny neposielať rovno priamo od pestovateľov k vám domov?

Preto sme prišli s unikátnym riešením, ktoré sme nazvali – priamo od pestovateľov. Všetky naše izbové rastliny na e-shope sú z ponuky holandských pestovateľov kde na vás čakajú v skleníkoch v najlepších podmienkach , kým si ich u nás neobjednáte. Potom ich náš profesionálny tím v Holandsku zabalí do špeciálnych boxov a pošle priamo k vám domov alebo do kancelárie.

Tým ale naše aktivity nekončia.


Píšeme články

Odovzdávame podstatné a dôležité informácie všetkým, ktoré izbové rastliny zaujímajú. Prostredníctvom nášho blogu pravidelne píšeme o zaujímavostiach a poskytujeme rady a tipy na pestovanie.

Naše články

Vzdelávame

Snažíme sa odovzdávať to, čo sme sa sami naučili a vieme, že funguje. Prostredníctvom workshopov, webinárov a akcií pre deti i dospelých odovzdávame skúsenosti z oblasti rastlín a pestovania.

Naše workshopy

Skrášľujeme firmy

Našou neoddeliteľnou súčasťou je aj poskytovanie služieb pre firmy. Od prenájmu rastlín a pravidelnej údržby, až po vypožičanie rastlín aj kvetináčov do všetkých interiérov. Každá rastlina si zaslúži prvotriednu starostlivosť.

Naše služby


Malá časová retrospektíva

06/2020

Založili sme náš e-shop dmp.cz s prvými pokojovkami

04/2021

Naša prvá kamenná predajňa v Prahe 8 na Palmovke

12/2021

Spúšťame predplatné rastlín , ktoré v ČR doteraz nebolo

09/2022

Spúšťame predplatné rastlín, ktoré v CZ a SK doteraz nebolo

07/2022

Spúšťame unikátny predaj rastlín priamo zo skleníkov holandských pestovateľov až k vám domov

09/2022

Vydávame našu vlastnú knihu , kde sú spísané naše znalosti a tipy, ako sa o izbovky správne starať

Čo hľadáte?

Košík