⏳ Každý všedný deň 4 nové aukcie o zaujímavé rastliny ⏳

Priamo od pestovateľov

Priamo od pestovateľov

Veľké rastliny z Holandska až k vám domov

Naša služba "Priamo od pestovateľov" je unikátnou novinkou. Nejedná sa o klasický predaj rastlín, vďaka ktorému putujú cez celú Európu po rôznych skladoch v kamiónoch alebo lodnou dopravou, ale o priamu cestu starostlivo vybraných izboviek od holandských pestovateľov zo skleníka priamo k vám domov.

Precízne balené rastliny

Na našom e-shope vyberiete a za pár dní je u vás

Rastliny sú špeciálne zabalené v špeciálnych kartónových škatuliach, aby sa nemohli poškodiť. Týmto spôsobom k vám môžeme dostať až takmer dve metrové rastliny. 💚
Všetky rastliny

Ako to funguje?

Výber rastlín
V našej ponuke nájdete obľúbené rastliny veľkých rozmerov, ktoré ozdobia vašu domácnosť alebo kanceláriu. Stačí jednoducho objednať.

Objednávka
Postup je rovnaký ako pri každej inej objednávke. Po uhradení je zásielka z Holandska v najkratšom možnom čase expedovaná na vašu adresu.

Radosť z rastliny
Zdieľajte s nami radosť z rastliny a označte nás na sociálnych sieťach. Pokiaľ ste si objednali tovar aj od nás príde vám ako zásielka zvlášť.


Aká je výhoda?

Každá rastlina, ktorá je dovážaná do Českej republiky zažíva stresové podmienky len tým, že sa musí niekoľkokrát prevážať zo skladov do skladov. Než sa dostane na pulty obchodov, uplynie niekoľko dní a nepriaznivé podmienky, ako je chlad, mrazy, plesne, nepriaznivá vlhkosť a mechanická záťaž pri transporte sa na rastline môžu fatálne podpísať.

Chceme vytvoriť zelenú oázu jednoduchou cestou a aby rastliny netrpeli.

Nadviazali sme preto spoluprácu s holandskými pestovateľmi a zaistili taký systém, ktorý umožňuje objednať rastlinu priamo z ich skleníka, kde sa rastlina zabalí a putuje rovno k vám na adresu. Cesta aj záťaž sa skráti až o 80% a rastlina je šťastnejšia.
Udržateľnosť

Geotermálna energia, aquapónia alebo slnečná energia zaistí všetko potrebné pre veľkokapacitné pestovanie vašich obľúbených izboviek.Moderné technológie

S pomocou udržateľných zdrojov a moderných technológií šetrných k prírode sa pod prísnym dohľadom dodržujú najlepšie možné podmienky na pestovanie.Lokálnosť

Skleníky sú v Európe, a preto rastliny môžeme behom pár dní dostať do SR. Nie je potrebné ich zaťažovať leteckou alebo lodnou dopravou.
(FAQ) Časté otázky

Prečo mi prišla iba časť objednávky?

Ak ste objednávali z nášho e-shopu aj iné produkty, posielame ich klasicky naším dopravcom. Rastliny z Holandska prídu s vlastnou dopravou. U viacerých rastlín z holandska je možné, že príde viackrát po sebe kvôli objemným rozmerom.

Prečo trvá doručenie tak dlho?

Objednávku musia pestovatelia spracovať, nechať zabaliť a odoslať. Potom sa rastlina doručuje z Holandska kuriérskou spoločnosťou. Doručenie preto trvá 4-6 pracovných dní.

Bude rastlina presadená ako od vás?

Rastlina bude v základnom substráte od pestovateľa. Odporúčame rastlinu presadiť. Pokiaľ si objednáte rastlinu aj s terakotovým kvetináčom a podmiskou (variant produktu), bude do neho rastlina pestovateľom presadená.

Zásielka dorazila poškodená

Pokiaľ je s vašou zásielkou niečo v neporiadku, urobte fotografie a bezodkladne nás kontaktujte.

Ako bude rastlina zabalená?

Rastlina bude zabalená v špeciálnej krabici, ktorá slúži na odosielanie rastlín. Do krabice sa jednoducho dostanete cez označené otvory.

Môžem zrušiť objednávku pred doručením?

Nie, objednávku rastlín od holandských pestovateľov nemožno stornovať. Objednávka je záväzná a je možné iba riešiť reklamáciu, pokiaľ bude s rastlinou niečo v neporiadku.

Čo hľadáte?

Košík