👉 Záruka bezpečného odoslania a reklamácií bez debát 👈

FYTA senzor


Čo je šikovný senzor FYTA?

FYTA senzor za pomoci moderných technológií vyvinutých v Nemecku predstavuje revolúciu v starostlivosti o izbové rastliny. FYTA, vďaka svojim senzorom (čidlám), analyzuje dáta na základe vlhkosti, svetla, teploty a množstva minerálov v pôde. Všetky dáta pre zdravý rast rastlin tak máte na dosah ruky a cez mobilnú aplikáciu viete zstiť presný stav vašej rastliny. Na zálievku alebo prihnojenie už preto nikdy nezabudnete a všetko si jednoducho zistíte vo vašom smartfóne.


Rozpoznajte potreby svojej rastliny

Každá rastlina je jedinečná. Rovnako ako ľudia a zvieratá majú rastliny rôzne potreby v závislosti od ich veku, druhu, faktorov prostredia a ročného obdobia. FYTA Beam vám pomôže porozumieť vašim rastlinám.


Meraním FYTA získate mnoho užitočných informácií

Push notifikácie
Presné údaje
Analýzu zdravia rastlín
Detekciu chorôb a škodcov

Jednoduché ovládanie
& montáž

Fyta senzor pôsobí nenápadne vo svojej tmavo zelenej farbe. Obvykle splynie s rastlinou a 2 kovové bodce zmiznú v pôde rastliny. Nemusíte sa obávať, že by prístroj nejako narúšal dizajn interiéru alebo rastline prekážal.


FYTA senzor uchopte, pri rastline nájdite vhodné miesto presne v polovici medzi stredom rastliny a okrajom kvetináča.

Jemne a rovno senzor kovovými bodcami zapichnete do substrátu tak, aby nad zeminou trčala len zelená časť.

Po umiestnení senzora pri rastline môžete pokračovať v spárovaní senzora s vašou mobilnou aplikáciou a vytvorenie rastliny v aplikácii na monitorovanie.


Mobilné aplikácie

V smartfóne, do ktorého môžete aplikáciu jednoducho stiahnuť pomocou Google Play alebo Appstore , získate všetko potrebné.

Pomocou senzora a aplikácie sa môžete naučiť, ako sa správne starať o svoje rastliny. Push notifikácie vám pripomenú nadchádzajúce kroky starostlivosti a tutoriály vám ukážu, aké ľahké je presádzanie alebo množenie rastlín. Ako správny záhradník porastiete aj so svojimi rastlinami.

Odborný obsah
& tutoriály
Knižnica škodcov & zoznam viac ako 1400 rastlín
Virtuálna záhrada
s jasnou organizáciou
Analýza rastlín s podporou AI
Identifikácia rastlín s podporou AI
Identifikácia chorôb s podporou AI
Všetky produkty FYTA


Čo hľadáte?

Košík