⏳ Každý všedný deň 4 nové aukcie o zaujímavé rastliny ⏳

Tipy na vianočné rastlinné darčeky

Je to tu! Rok sa s rokom zišiel, prvý advent za nami – a onedlho aj samotné Vianoce. V tomto čarovnom období pritom radi obdarúvame svojich najbližších, svojich milovaných. Možno už ste stihli zohnať všetky Vianočné darčeky, ale pre tých z Vás, ktorí stále zháňa inšpiráciu sme spísali niekoľko tipov na šťastné a zelené Vianoce!

Izby!

Zelené Vianoce by to neboli bez krásnych, živých izbových rastlín. Máme širokú ponuku najrôznejších druhov as výberom tej najvhodnejšej rastliny Vám radi poradíme. Pridajte sa k nám do rastlinného fóra na Facebooku.

Kokedama!

Ak radi svojimi darčekmi druhých prekvapujete, kokedamou nešliapnete vedľa. Izba zabalená v machu? Kto to má!

Zelené predplatné 

Ak si nie ste istí, ktoré izbovky by Vašim blízkym urobili radosť, skúste seba aj ich prekvapiť, napríklad práve obstaranímzeleného predplatného . Máme v ponuke rôzne druhy, napríklad na 3, 6 až 12 mesiacov – v ktorých Vám príde ako prekvapenie úplne nová izbovka. Môžete sa pozrieť na náš instagram , aké izbovky sme už predplatiteľom v tomto roku poslali.

Štýlový, dizajnový kvetináč 

Ten pod stromčekom nájde rád snáď každý pestovateľ. Kvetináčov totiž nie je nikdy dosť – zvlášť tých zaujímavých a štýlových. A taká izbovka v novom kvetináči urobí dvakrát takú väčšiu radosť.

Workshop, treba ten od nás 

Ukážeme Vám, ako sa správne ako profík starať o izbové rastliny všetkého druhu alebo si s nami môžete vyrobiť kokedamu , florárium a ďalšie workshopy, kde sa naučíte napr. pestovať rastliny v hydropónii , tvorbu machových obrazov atď. Ďalšou výhodou tohto darčeka je aj spoločný výlet za nami do Prahy!

Doplnky všetkého druhu nie len pre rastliny

A čím doplniť rastlinnú zbierku, keď nie ďalšou izbovkou? Čo napríklad presádzacou podložkou , ktorá je veľkým pomocníkom! Hneď na jar sa bude určite hodiť! Hodiť sa budú aj pekné kanvičky na zalievanie , rozprašovače alebo kvietkovy či nastaviteľné alebo machové opory a tyče. Pre milovníkov macramé môžete zaobstarať priadze značky Bobbiny alebo z nej sami udrhať záves na kvetináč podľa nášho návodu. Apre milovníkov sviečok tu tiež nejaké voňavé nájdeme!

DMP Merch 

Urobte radosť spolu s našou značkou! Ponúkame milé plecháčky , ktoré nám pripomínajú, že svoje rastliny máme zaliať alebo naopak neprelievať, ale tiež si do nich radi dáme zvarák alebo horúci čaj.

Plátenú tašku s nápisom: “Daj mi izbu[ovku]” už môžete zaobstarať na našom e-shope a pánske, dámske aj detské tričká už pre Vás chystáme každú chvíľu.

Machový obraz 

Je to zelené, je to nevšedná a pritom štýlová dekorácia? Tak tým je bezpochyby machový obraz – jednoduchý na údržbu a koľko urobí nádhery!

Darčekový poukaz

A ak ste ani v tomto zozname nenašli to pravé a stále si nie ste istí výberom, vždy poteší darčekový poukaz – a obdarovaný si môže darček vybrať sám!

Predvianočné prípravy vrcholia a my Vám chceme popriať krásny začiatok adventu!

 Prihláste sa k odberu RSS kanálu tohto blogu pomocou tohto odkazu

Čo hľadáte?

Košík